Přihláška do SONZ

Kattynka - Deníček

Deníček Kattynky » Proso...

9. září 2010 v 20:36 | *LOvE-BuDGiEs*
Včera mi koupila Kristy něco, něco divného, vonělo to,
a dostala jsem hlad a tak tedy mě napadlo zda to bude i tak dobře chutnat jak to vypadá. A víte, vážně to nebylo špatné, bylo to fákt dost dobré. Říkají tomu nějak divně, myslím že prosné klasy. Bylo to tak výborné, že jsem to pořád oklovávala. Potom jsme si s KIKI hrály, a pusinkovaly jsme se ;). Byl to fajn den ;) Diktovalo mé zlatíčko Kattynka (psala kiki) 8-)  

Avatar by Layfor.blog.cz

Deníček Kattynky » Okurka...

5. září 2010 v 12:24 | *LOvE-BuDGiEs*
Dneska ráno jsme si s Kristy hrály. (jako každý jiný den), vzala mě k sobě a mazlily jsme se. Hrály jsme si. A potom jsme dělaly pořádek v celém pokoji. I v mém pokojíčku ;). Potom šly holky obědvat a já jsem dostala okurku. Strašně jsem se bála protože jsem nevěděla jak to chutná. Tak mi dala Kristy trošku na prst a nějak mi to začalo chutnat xD takže jsem dostala šíleně veliké kolečko okurky. A  teďkom si s ní hraji a okousávám jí. Sestřička od Kristy si šla dát odpolední dvacku. A potom půjdou pryč. K tedě. A bude tam aji děda. Škoda že nemůžu jít taky. Byla by aspoň sranda. ;) ale nevadí s Kristy je doma velká sranda. A teďkom jde umývat nádobí a já jdu papkat okurku. ;) pápá

Diktovala Kattynka, psala majitelka (Kristy) 

Deníček Kattušky» Záchrana...

14. srpna 2010 v 20:01 | *LOvE-BuDGiEs*
Včera jsme v Kiki blbly s vodou xD
strašně moc se mi to líbilo ale byla jsem celá mokdá a pořád mi to klouzalo a měla jsem celou hlavičku mokrou xD ale potom jsem omylem spadla hlavičkou do skleničky s vodou. Byla jsem úplně celá mokrá jenom ocásekjsem měla suchý. Takže mě vlastně Kristy zachránila ;) Dneska se byla podívat do zverimexu na andulky a našla tam pravého. Který by byl pro mě uplně super ;) vůbec se jí nebál koukal se na ni ;) a byl modro-bílý ;) je prý krásný ;). Takže dneska se kristy bude ptát mamky jestli si pro něho může zítra nebo pozítří zajít ;) Protože kámoška si koupila hodinky za 230 Kč a to vloží do poliho ;) už se na něho moc těším.

Diktovala Kattynka, psala majitelka (Kristy) 

© Diary Kattynky » Day 26.6

26. června 2010 v 21:21 | *LOvE-BuDGiEs*
Dneska Kattynka byla upe Super =)
Byla na nás hodná =)
taky jsem si kecala přes Skype s jednou mou ajn kámoškou
a ta má taky andulku a tak se Kattynka na ni dívala xD upe fajný den =)
Má už taky udělán pořádek v klítce aji na poličce (konečně xD )
Hned to vypadá lépe xD
Mno dneska asi už nic nepřidám kožná zase až v noci xD takže zatím pp =)
a krásně se vyspinkejte =)
 
 

Reklama